ویژه‌برنامه‌ «زیر آسمان روضه» برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، زهرا کوهساری مدیر روابط عمومی و رسانه اداره کل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این سازمان گفت:‌ ‌ویژه‌برنامه «زیر آسمان روضه» در دهه اول ماه محرم ویژه بانوان در بوستان‌های بانوان شهر تهران برگزار شد.

وی افزود: این برنامه در ۵ بوستان شهر تهران و با همکاری هیئت رزمندگان اسلام و اداره کل امور زنان و خانواده شهرداری تهران با رعایت تمام موارد بهداشتی برگزار شد.

کوهساری تصریح کرد:‌ هر روز و در هر برنامه نزدیک به ۷۰۰ نفر از بانوان در بوستان‌های مخصوص بانوان از برنامه‌های متنوع طرح زیر آسمان روضه بهره‌مند می‌شدند.

مدیر روابط عمومی و رسانه اداره کل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد:‌ همچنین با هماهنگی حوزه علمیه خواهران تهران از بانوان شاعر اهل تسنن نیز دعوت به عمل آمد تا در این برنامه‌ها سروده‌های خودشان را در خصوص سیدالشهدا (ع) اجرا کنند.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد:‌ همچنین در این ویژه‌برنامه‌ها، در راستای پویش کتابخوانی سفیر حسین، بانوان از کتب مربوط به تاریخ عاشورا و زندگی‌نامه امام حسین (ع) استفاده کردند.

اشتراک گذاری در print
پرینت
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در واتس اپ
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در تلگرام